Jan Duba


„Je neuvěřitelné, kolik dobrých nápadů je denně zavrženo kvůli neschopnosti zvládat vzájemné vztahy.“ (John P. Kotter)

Po vysoké škole krátce působil jako učitel informatiky a programování, ale záhy přešel do komerční sféry. Pak postupně prošel manažerskými pozicemi od technického ředitele, výrobního ředitele až po ředitele logistiky v několika dalších IT firmách v rámci nadnárodního holdingu AAC. Do roku 2013 byl ředitel společnosti, která je významným dodavatelem informačních systémů a systémovým integrátorem, a zároveň se účastnil jako konzultant a lektor MBA programu.

Dlohodobě se zabývá vhodným organizačním uspořádáním, optimalizací a zvyšováním výkonnosti firemních procesů. Hledání cest, jak dosahovat požadovaných výsledků ho postupně dovedlo k řízení lidských zdrojů, od řízení jednotlivců až k řízení projektových skupin.

Věří, že úspěch projektu záleží hlavně na zapojení lidí - jak moc se skutečně chtějí podílet na dosažení projektového cíle. Zda spolu komunikují a táhnou za jeden provaz nebo jim jde o individuální prospěch. Zamýšlí se především nad technikami, jak toto chování podporovat.

Působí především v oblastech změn firemní strategie, procesního a projektového řízení, řízení lidských zdrojů a řízení výkonu a samozřejmě v oblasti řízení informačních technologií.

Žije spolu s rodinou v Jihlavě a ve volném čase se věnuje zimním sportům a létání s modely letadel.

Jan Duba

Lektor, konzultant a obchodní ředitel

+420 602 567 969
duba@trimcon.cz

     

Jan Duba - publikované články na Management.cz

Načítám...