Jan Duba


naltrexone buy uk

buy generic naltrexone online

order abortion pill online usa

purchase abortion pill online click abortion pill over the counter in usa
„Je neuvěřitelné, kolik dobrých nápadů je denně zavrženo kvůli neschopnosti zvládat vzájemné vztahy.“ (John P. Kotter)

Po vysoké škole krátce působil jako učitel informatiky a programování, ale záhy přešel do komerční sféry. Pak postupně prošel manažerskými pozicemi od technického ředitele, výrobního ředitele až po ředitele logistiky v několika dalších IT firmách v rámci nadnárodního holdingu AAC. Do roku 2013 byl ředitel společnosti, která je významným dodavatelem informačních systémů a systémovým integrátorem, a zároveň se účastnil jako konzultant a lektor MBA programu.

Dlohodobě se zabývá vhodným organizačním uspořádáním, optimalizací a zvyšováním výkonnosti firemních procesů. Hledání cest, jak dosahovat požadovaných výsledků ho postupně dovedlo k řízení lidských zdrojů, od řízení jednotlivců až k řízení projektových skupin.

Věří, že úspěch projektu záleží hlavně na zapojení lidí - jak moc se skutečně chtějí podílet na dosažení projektového cíle. Zda spolu komunikují a táhnou za jeden provaz nebo jim jde o individuální prospěch. Zamýšlí se především nad technikami, jak toto chování podporovat.

Působí především v oblastech změn firemní strategie, procesního a projektového řízení, řízení lidských zdrojů a řízení výkonu a samozřejmě v oblasti řízení informačních technologií.

Žije spolu s rodinou v Jihlavě a ve volném čase se věnuje zimním sportům a létání s modely letadel.

Jan Duba

Lektor, konzultant a obchodní ředitel

Amitriptyline for Back Pain

amitriptyline online
+420 602 567 969

sertraline purchase

sertraline without prescription
duba@trimcon.cz

     

Jan Duba - publikované články na Management.cz

Načítám...