Michal Henych


Jsem tu abych Vám byl oporou ve stálém zlepšování firmy.

Michal po škole začínal jako programátor a vlastník malé počítačové firmy. Poté se dostal až do vedení firmy FIC, která vyráběla počítače pro HP a Compaq. Dále působil jako ředitel firmy AAC, která byla do roku 2004 největším prodejcem počítačů v ČR. Po absolvování MBA studia se stal lektorem a konzultantem v oblasti rozvoje a vzdělávání manažerů.

Věnuje se všem oborům managementu, zejména řízení a vedení lidí, strategii, marketingu a projektovému řízení. V rámci toho často využívá znalostí z oboru IT. Informační systémy jsou totiž důležitým pomocníkem všech manažerů ve firmách, ale ne vždy jsou optimálně nastaveny. Jeho přístup a názory na to, jak management dělat úspěšně, můžete lépe poznat z mnoha článků, které publikuje i portálu management.cz. Zkušenosti zde uvedené čerpá z mnoha desítek firem a od stovek manažerů, které za poslední roky při své práci poznal.

Michal bydlí s rodinou v Hostivici na kraji Prahy. K jeho koníčkům patří různé sporty, zejména lyže, cyklistika a golf a také geocaching. 

Michal Henych

Lektor, konzultant a výkonný ředitel

+420 602 767 007
henych@trimcon.cz

     

Michal Henych - publikované články na Management.cz

Načítám...