Reporting.cz

Jako mladá technologická společnost jsme hledali partnery, kteří by nám pomohli s prodejem našeho produktu a rozvojem společnosti. Ve společnosti TrimCon se nám podařilo najít partnera, který dokázal naplnit obojí. Společně s konzultanty TrimConu jsme ladili obchodní model a smluvní vztahy pro prodej našeho reportingového řešení. Vzhledem k tomu, že jsme potřebovali financovat další rozvoj společnosti i v oblasti obchodních a marketingových aktivit využili jsme dotačního programu CzechEkosystem spravovaný agenturou CzechInvest a v rámci tohoto programu “zaměstnali” manažera TrimConu jako kouče, který nám v rámci tohoto programu pomáhal s rozvojem společnosti, v obchodních aktivitách a v řízení komunikace s dalšími subjekty zapojenými do projektu. I díky tomu byl náš projekt Agenturou CzechInvest zařazen mezi nejúspěšnější realizované projekty.

V průběhu projektu se nám společnými silami podařilo získat zakázky, které nám pomohly v rychlejším rozjezdu naší společnosti, zlepšit interní procesy, nastavit obchodní model. Zároveň se naše spolupráce překlopila do dlouhodobého partnerství, kdy společnost TrimCon naše řešení nasazuje u svých zákazníků a podílí se na budování a rozšiřování partnerské sítě.

Vážíme si spolupráce s konzultanty společnosti Trimcon, především to, že dokážou poskytnout znalosti a zkušenosti, které jsou ověřené praxí. Zároveň jsou schopni se zapojit do projektů a být součástí týmu.


Michal Rozehnal

Ředitel a jednatel 

Klient